Émile Noriot oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

656169

ÉMILE NOIROT(1853-1924) "Porte de Rise", signerad samt på baksidan daterad 190(2), olja på duk, ca 39x32 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

656169 - Émile Noriot oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Émile Noriot oljemålning

Budhistorik

3 dagar kvar
Avslutas 2019-06-20
19:48   (20:48 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.