Fåtöljer 1 par

Föregående | Översikt | Nästa

656144

FÅTÖLJER, 1 par, rokokostil, 1900-talets början, sitthöjd ca 40 cm

Slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 11

656144 - Fåtöljer 1 par
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Fåtöljer 1 par

Budhistorik (3 bud)

4985053
4979763
4979762

10 timmar 56 minuter kvar
Avslutas 2019-06-20
14:36   (15:36 )
AKTUELLT BUD SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.