Golvvas Kina 1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

656142

GOLVVAS, porslin, Kina, 1800-talets slut, balusterformad, med hänklar, dekor av drakar och fenixfåglar bland blommor i emaljfärger, järnoxid samt sepia, höjd ca 62 cm

Nagg, botten med glasyrspricka

Orientaliskt, Porslin

Kundcenter

656142 - Golvvas Kina 1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Golvvas Kina 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
4980134
6 000
4982131
5 800
4980134
5 600
4979376
5 400
4978138
5 200

13 timmar 11 minuter kvar
Avslutas 2019-06-20
17:10   (18:10 )
AKTUELLT BUD SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:
8 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.