Stolar, 6 st

Föregående | Översikt | Nästa

656141

STOLAR, 6 st, 1800-tal, sk tolvslagsstolar, ek, kopplade ben, signerade TSSN, sitthöjrd 50 cm

Möbler, Stolar

Rum 6

656141 - Stolar, 6 st
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Stolar, 6 st

Budhistorik

17 timmar 17 minuter kvar
Avslutas 2019-06-20
21:16   (22:16 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.