Pieter Daniel Dik oljenmålning

656136

PIETER DANIEL DIK (Holland, 1943-1984): Stilleben med vinflaskor, signerad Dik, olja på duk, ca 91x60 cm

Smärre slitage

Fack 32

Budhistorik (4 bud)

4990578
500
4990577
4990576
4978737

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.