Pieter Daniel Dik oljenmålning

Föregående | Översikt | Nästa

656136

PIETER DANIEL DIK (Holland, 1943-1984): Stilleben med vinflaskor, signerad Dik, olja på duk, ca 91x60 cm

Smärre slitage

Fack 32

656136 - Pieter Daniel Dik oljenmålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (1 bud)

4978737
2019-06-15 19:38:18

17 timmar 7 minuter kvar
Avslutas 2019-06-20
19:58   (20:58 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.