Kaj Franck

Föregående | Översikt | Nästa

656133

KAJ FRANCK, "Party", glas, 12 st, Nuutajärvi, Notsjö, Finland, 1950-tal, olikfärgade glas, höjd ca 6,5 cm.

Smärre slitage

Glas, Servisglas

656133 - Kaj Franck
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Kaj Franck

Budhistorik (5 bud)
4980795
500
4980793
450
4980792
4980791
4979410

3 dagar kvar
Avslutas 2019-06-20
17:36   (18:36 )
AKTUELLT BUD SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.