Stolar senempire

656073

STOLAR, 8 st., senempire, 1800-talets första hälft, björk, skuren dekor, lösa textilklädda sitsar, sitthöjd ca 46 cm

Brukssliatge, varierande klädsel, klädsel delvis med hårt slitage

Möbler, Stolar

Rum 21

Stolar senempire

Budhistorik (1 bud)

4989705
2019-06-20 12:17:37

2019-06-20 kl 13:44
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.