Matsalsbord 1800-tal

656054

MATBORD, 1800-tal, biedermeier, björkfanér, höjd ca 80, diameter ca 125 cm

åldersrelaterat slitage, lagningar, extraben fastlimmade

Möbler, Matbord

Makadamgatan 11, Helsingborg

Matsalsbord 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

4986813
2019-06-18 22:36:52

2019-06-20 kl 17:38
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.