Olavi Laine oljemålning

656049

OLAVI LAINE (1922-1983) Fiskeläge, signerad, olja på duk, 50x100 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Olavi Laine  oljemålning

Budhistorik

Bud EUR

2019-06-20 kl 15:20
Slutpris EUR:
0
0 SEK, 0 USD
Utropspris EUR:
200