Säng

656042

SÄNG, 1800-talets senare hälft, bemålat järn samt mässing, hjultrissor, gavlarnas höjd ca 140 resp 109 cm, bredd ca 90 cm, längd ca 190 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

slitage, skador

Möbler, Övriga möbler

Makadamgatan 11, Helsingborg

Säng

Budhistorik (8 bud)
4987644
4987635
4987635
950
4987643
900
4987635
650

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.