Säng

Föregående | Översikt | Nästa

656042

SÄNG, 1800-talets senare hälft, bemålat järn samt mässing, hjultrissor, gavlarnas höjd ca 140 resp 109 cm, bredd ca 90 cm, längd ca 190 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

slitage, skador

Möbler, Övriga möbler

Makadamgatan 11, Helsingborg

656042 - Säng
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Säng

Budhistorik (1 bud)

4983706
2019-06-17 19:19:25

2 dagar kvar
Avslutas 2019-06-20
17:24   (18:24 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.