Oljemålning

656041

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700/1800-tal): Antikiserande motiv, olja på duk, osignerad, ca 74x56 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

renoverad, kompletterad

Konst, Äldre måleri

Makadamgatan 11, Helsingborg

Oljemålning

Budhistorik (43 bud)
4989412
9 400
4989409
9 200
4989411
9 200
4989409
9 000
4989408
8 800

Slutpris SEK:
9 400
923 EUR, 1 025 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.