Oidentifierad konstnär

Föregående | Översikt | Nästa

656037

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad med blyerts samt n o 5, Motiv med barbröstad kvinna i säng, omkring 1900, etsning, ca 11-17 cm

Rum 6

656037 - Oidentifierad konstnär
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Oidentifierad konstnär
Budhistorik (1 bud)

4979904
2019-06-16 10:37:01

17 timmar 41 minuter kvar
Avslutas 2019-06-20
21:44   (22:44 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.