Servis

656036

SERVIS, 10 delar, 1800 och 1900-tal fördelat på 3 kaffekoppar+2 fat, 2 assietter, 1 kaffekanna, 1 tekanna, 1 skål,

Omfattande skador, bitar borta , lagningar

Keramik/Porslin, Matserviser, kaffeserviser

Monter 10

Servis

Budhistorik

2019-06-20 kl 19:56
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.