Servis

Föregående | Översikt | Nästa

656036

SERVIS, 10 delar, 1800 och 1900-tal fördelat på 3 kaffekoppar+2 fat, 2 assietter, 1 kaffekanna, 1 tekanna, 1 skål,

Omfattande skador, bitar borta , lagningar

Keramik/Porslin, Matserviser, kaffeserviser

Monter 10

656036 - Servis
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Servis

Budhistorik

3 dagar kvar
Avslutas 2019-06-20
19:56   (20:56 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.