Nils Wikberg akvarell

656034

NILS WIKBERG (1907-1971): Vy med granar och insjö, signerad samt daterad 1942, ca 25,5x20,5 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 37

Nils Wikberg akvarell

Budhistorik

2019-06-20 kl 12:42
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.