Nils Wikberg akvarell

Föregående | Översikt | Nästa

656034

NILS WIKBERG (1907-1971): Vy med granar och insjö, signerad samt daterad 1942, ca 25,5x20,5 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 37

656034 - Nils Wikberg akvarell
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Nils Wikberg akvarell

Budhistorik

9 timmar 2 minuter kvar
Avslutas 2019-06-20
12:42   (13:42 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.