Eva Bagge oljemålning

656033

EVA BAGGE (1871-1964): Interiör från Solna kyrka, signerad samt daterad 1935, olja på pannå, monterad bakom glas, ca 45x36 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Eva Bagge oljemålning

Budhistorik (2 bud)

4984092
4981881

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.