Vitrinskåp

Föregående | Översikt | Nästa

656032

VITRINSKÅP, tidigt 1900-tal, dörren med ovalt spröjsat glas, målad dekor i form blomstergirlander, mahogny, invändigt klädd med textilt material, två flyttbara hyllplan i glas, höjd ca 171 samt 71x35 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 13

656032 - Vitrinskåp
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Vitrinskåp

Budhistorik

3 dagar kvar
Avslutas 2019-06-20
14:42   (15:42 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.