Stockholmsvy med folkdräkter

656018

STOCKHOLM & SVENSKA NATIONALDRÄKTER, vy i fågelperspektiv, färglitografi, London (Vincent Brooks, Day & Son, för Percy F. Luck, Stockholm), ca 1880, mått ca

Några smärre lagningar

Konst, Grafik, Stockholmiana

Tavelvagn 2

Stockholmsvy med folkdräkter

Budhistorik (2 bud)

4990105
4990098

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.