Visitkortshållare

656015

VISITKORTSHÅLLARE, försilvrad mässing, nyrokoko, 1900-talets början, i form av snäcka samt fabeldjur, höjd ca 20, längd ca 26cm

Slitage

Diverse

Monter 28

Visitkortshållare

Budhistorik (3 bud)

4990503
4981872
4977357

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.