Visitkortshållare

Föregående | Översikt | Nästa

656015

VISITKORTSHÅLLARE, försilvrad mässing, nyrokoko, 1900-talets början, i form av snäcka samt fabeldjur, höjd ca 20, längd ca 26cm

Slitage

Diverse

Monter 28

656015 - Visitkortshållare
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Visitkortshållare

Budhistorik (2 bud)

4981872
2019-06-16 22:35:59
4977357
2019-06-15 05:45:14

3 dagar kvar
Avslutas 2019-06-20
20:50   (21:50 )
AKTUELLT BUD SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.