NK Harding Karmstolar

Föregående | Översikt | Nästa

656011

NORDISKA KOMPANIET, karmstolar, "Harding", 4st., bonad björk, 1920-tal, fothylsor i vitmetall, ryggbricka i rotting, sits i oranget skinn, skyltmärkta NK, saitthöjd ca 44cm

Ålders- samt bruksrelaterat slitage

Möbler, Stolar

Rum 21

656011 - NK Harding Karmstolar
Din e-postadress

Fråga
Skicka
NK Harding Karmstolar

Budhistorik

3 dagar kvar
Avslutas 2019-06-20
16:14   (17:14 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.