Bordslampa

Föregående | Översikt | Nästa
 
 
Auktionsnr
656008
 
Beskrivning

BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, fot i lackerat trä, arm samt. detaljer i mässing, skärm i lackerad plåt, höjd ca 43 cm


 
Kondition
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
 
Kategorier
Belysning, Bordslampor
 
Visas
Slakthusgatan 22, Stockholm
Hylla 5
 
 
 
Konditionsrapport
656008 - Bordslampa
Din e-postadress


Fråga
Skicka 
Bordslampa
Klicka för att förstora bilden
 
 
 
 
 
 
Budhistorik (9 bud)
Bud nr
Tid
Bud SEK
4988868
2019-06-19 23:55:42
3 000
4982003
2019-06-16 23:44:15
2 800
4988867
2019-06-19 23:55:32
2 600
4982003
2019-06-16 23:44:15
2 400
4988866
2019-06-19 23:55:23
2 200
 * Ditt bud
 
8 timmar 32 minuter kvar
Avslutas 2019-06-20
12:44   (13:44 )
AKTUELLT BUD SEK:
3 000
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
3 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund
Du kan bjuda på varan genom att antingen välja närmaste lediga bud eller lägga ett högre maxbud. Läs mer om budgivning, ångerrätt  och villkor.
 
Transport
Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.
Läs mer om transporter.
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK