Fåtölj Philip Arctanders art

Föregående | Översikt | Nästa

656006

PHILIP ARCTANDER, fåtölj, tillskriven, 1930/40-tal, välvd stomme i bok, sadelgjord i hampa, sitthöjd ca 63 cm

Sadelgjord med fläckar, åldersrelaterat samt bruksslitage, lagningar nertill, föstärkt

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 3

656006 - Fåtölj Philip Arctanders art
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Fåtölj Philip Arctanders art

Budhistorik (4 bud)

4979195
4977525
4977524
4977521

2 dagar kvar
Avslutas 2019-06-20
20:24   (21:24 )
AKTUELLT BUD SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.