Matsalsgrupp, 11 dlr

656002

MATSALSGRUPP, 11 dlr, rokokostil, 1900-talets slut, bestående av 8 stolar, 1 matbord samt 1 skänk samt 1 hängskåp i vitrin, sitthöjd på stolar ca 45, matbordets höjd ca 77, diameter 120 samt 2 iläggskvior á 47 cm, skänkens bredd 140, djup 40, höjd 100, vitrinskåp , bredd 85 höjd ca 70

Bruksslitage

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 10

Matsalsgrupp, 11 dlr

Budhistorik (9 bud)
4990476
4 400
4990473
4 200
4990472
4990471
3 800
4990470
3 600

Slutpris SEK:
4 400
432 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.