Charles & Ray Eames 8 stolar

Föregående | Översikt | Nästa

655972

CHARLES & RAY EAMES, "Eames Plastic Side Chair", stolar, 8 st, Vitra, modellen ursprungligen formgiven 1950, svartlackerad benställning, sits i vit polypropylen, etikettmärkta samt stämplade undertill, sitthöjd ca 44 cm

Smärre slitage

Möbler, Stolar, Design

Hylla 9

655972 - Charles & Ray Eames 8 stolar
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Charles & Ray Eames 8 stolar

Budhistorik (5 bud)
4988839
5 200
4980542
5 000
4979203
4978388
4977947

8 timmar 34 minuter kvar
Avslutas 2019-06-20
12:22   (13:22 )
AKTUELLT BUD SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:
15 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.