Skänk 1700-tal

Föregående | Översikt | Nästa

655969

SKÄNK, furu, 1700-talets slut, bemålad i blått, två lådor samt spegeldörrar med invändigt svängt hyllplan, skivan med tråg, dragknoppar i trä, höjd ca 117, 130x49 cm

Senare bemålning

Möbler, Skåp, byråer

Rum 18

655969 - Skänk 1700-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Skänk 1700-tal

Budhistorik (2 bud)

4979258
2019-06-16 00:09:03
650
4977461
2019-06-15 07:56:15
600

3 dagar kvar
Avslutas 2019-06-20
11:40   (12:40 )
AKTUELLT BUD SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:
5 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.