Apoteksskåp

Föregående | Översikt | Nästa

655967

APOTEKSSKÅP, 1900-talets början, tvådelat, furu, övre delen med glasdörr samt bakomliggande hyllplan, nedre delen med en dörr och bakomliggande hyllplan, höjd ca 246, 102x32 cm

Slitage, märken, repor

Ändringar/tillägg
Nyckel för övre delen finns att hämta i utlämningen, nyckel för nedre delen saknas men dörren är öppet

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

655967 - Apoteksskåp
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Apoteksskåp

Budhistorik (3 bud)

4988906
4987095
1 600
4981874

15 timmar 56 minuter kvar
Avslutas 2019-06-20
19:18   (20:18 )
AKTUELLT BUD SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.