Byrå

Föregående | Översikt | Nästa

655965

BYRÅ, senbarockstil, omkring 1900. fanér i bl a valnöt, handtag och dekorativa beslag i patinerad brons, nyckel finns, höjd ca 78 samt 103x47 cm

Smärre fanérskador, bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

655965 - Byrå
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Byrå

Budhistorik (1 bud)

4986553
2019-06-18 20:50:07

7 timmar 29 minuter kvar
Avslutas 2019-06-20
11:04   (12:04 )
AKTUELLT BUD SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.