Bordsur

655964

BORDSUR, Tyskland, 1900-talets första hälft, brons, höjd ca 26 cm

Detta föremål tillhör specialauktionen Samlarhem

Ej komplett, funktione garanteras ej, smärre slitage

Klockor/Ur, Specialauktion

Bordsur

Budhistorik (6 bud)
4989562
550
4988405
500
4988070
450
4980265
4978162

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.