Novossadiouk oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

655961

SVETOSLAV NOVOSSADIOUK (född 1971): "Cats and poppies", monogramsignerad NS, datering a tergo, 2014, olja på duk, ca 80x50 cm, ej inramad

Tavelvagn 1

655961 - Novossadiouk oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Novossadiouk oljemålning

Budhistorik (3 bud)

4978552
4978550
1 600
4978156

13 timmar 1 minuter kvar
Avslutas 2019-06-20
17:06   (18:06 )
AKTUELLT BUD SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.