Nadezda Streltsova oljemålning

655957

NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Ballerina, signerad Streltsova, samt signerad och daterad a tergo -2012, olja på duk, ca 70x60 cm, ej inramad

Tavelvagn 1

Budhistorik (21 bud)
4990304
7 200
4990196
7 000
4988004
6 800
4988004
6 600
4978561
6 400

Slutpris SEK:
7 200
695 EUR, 789 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.