Album 1800-tal

655946

ALBUM, 3 st., 1800-tal, med blyertsteckningar, en daterad 1858, pärmarnas storlek ca 18x25, 28x40, 27x47 cm

Slitage

Konst, Teckningar

Monter 29

Album 1800-tal

Budhistorik (41 bud)
4990237
4 400
4990235
4 200
4990230
4990223
3 800
4990227
3 800

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.