Omega Officer herrarmbandsur

655939

OMEGA, armbandsur, Officer, stål, 1940-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 2299, verknr. 9752125, cal 26.5 T3, fixoflexarmband, diameter 30,5 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, armband med skador

Klockor/Ur, Fashion

Kundcenter

Omega Officer herrarmbandsur

Budhistorik (27 bud)
4990374
6 400
4990384
6 400
4990374
6 200
4990373
6 000
4990234
5 800

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.