Arvid Widerberg oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

655919

ARVID WIDERBERG (1904-1998): Landskap, monogramsignerad och daterad AW 58, olja på pannå, ca 26,5x34,5 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

655919 - Arvid Widerberg oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Arvid Widerberg oljemålning

Budhistorik (2 bud)

4981135
2019-06-16 18:42:44
4977045
2019-06-14 22:03:54

2 dagar kvar
Avslutas 2019-06-19
20:56   (21:56 )
AKTUELLT BUD SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.