Skulpturer, modern tillverkning

655876

SKULPTURER, 5 st, 1970-tal, modern tillverkning av läkemedelsfirman Hoechst, höjd ca 13 cm ink sockel

Bruksslitage

Diverse

Monter 11

Budhistorik

2019-06-19 kl 21:56
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.