Matbord

Föregående | Översikt | Nästa

655872

MATBORD, 1800-tal, fanerat med ek, fotavslut i from av ljeontassar, 5 iläggskiva vara en med sarg á 49, höjd ca 78, diameter 118 cm

Slitage, avslag, fanerbortfall, sprickor

Möbler, Matbord

Rum 17

655872 - Matbord
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Matbord

Budhistorik (2 bud)

4982289
2019-06-17 08:58:48
4979681
2019-06-16 09:00:37

15 timmar 33 minuter kvar
Avslutas 2019-06-20
18:22   (19:22 )
AKTUELLT BUD SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.