Grindar 1 par

655871

GRINDAR, 1 par, gjutjärn, 1900-talets första hälft, höjd 98, 85x97 cm vardera

Bruksslitage

Diverse, Metall

Rum 22

Grindar 1 par

Budhistorik (8 bud)
4988315
650
4987147
600
4984857
550
4982477
500
4978910
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.