Erling Ärlingsson akvarell

655864

ERLING ÄRLINGSSON (1904-1982): Landskapsmotiv med hästar, signerad och daterad Erling Ärlingsson 1936, akvarell, 15x18 cm

Monter 26

Erling Ärlingsson akvarell

Budhistorik (18 bud)
4988209
1 600
4987614
4988208
4987614
1 300
4985817

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.