Bokskåp

655858

BOKSKÅP, omkring 1900, fanerat me mahogny, beslag i mässing, 2 delat, invändigt med hyllor, höjd ca 206, 107x52 cm, nyckel finns

Löst krön, slitage, märken

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 20

Bokskåp

Budhistorik (7 bud)
4990450
4990448
1 600
4990447
4990365
4990067

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.