Akrivskåp

655851

ARKIVSKÅP, ek, 1900-talets anndra hälft, jalusidörr med bakomliggande fackinredning, höjd ca 165, 60x50 cm, nyckel finns

Slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Akrivskåp

Budhistorik (10 bud)
4989463
2 400
4989303
4989458
4989303
4989302

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.