Slagbord

655848

SLAGBORD, 17/1800-tal, allmoge, furu, dubbla slag, höjd ca 78, 98x79, total längd ca 195 cm

Lagningar, sltage

Möbler, Matbord, Allmoge

Rum 22

Slagbord

Budhistorik (20 bud)
4990004
1 900
4990075
1 800
4990004
1 700
4990071
1 700
4990004
1 600

Slutpris SEK:
1 900
187 EUR, 207 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.