Theo Tobiasse färglitografi

655842

THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): Figurkomposition, signerad, 98/150, färglitografi, ca 52x67 cm

Tavelvagn 2

Theo Tobiasse färglitografi

Budhistorik (10 bud)
4988543
750
4988540
700
4988530
650
4988530
600
4988539
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.