Ed Finnell fotografi föreställnde David Bowie

Föregående | Översikt | Nästa

655829

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956), David Bowie som "The Thin White Duke", Los Angeles, 9 Februari 1976, "Station to Station Tour'', signerad Ed Finnell, numrerad 2/50, c-print, bladstorlek ca 50,5x40,8 cm

Oramat fotografi

Fotografi, Pop/Rock

655829 - Ed Finnell fotografi föreställnde David Bowie
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (5 bud)
4979259
4978632
500
4977453
4976359
4976215

2 dagar kvar
Avslutas 2019-06-19
19:56   (20:56 )
AKTUELLT BUD SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:
2 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.