Rolf Swedberg litografi

Föregående | Översikt | Nästa

655775

ROLF SWEDBERG (1927-2008): Figurer vid bardisk, signerad R.Swedberg,H.C, litografi, ca 59x80 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

655775 - Rolf Swedberg litografi
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Rolf Swedberg litografi

Budhistorik (2 bud)

4979110
2019-06-15 22:47:29
4977273
2019-06-15 00:27:19

16 timmar 39 minuter kvar
Avslutas 2019-06-20
19:28   (20:28 )
AKTUELLT BUD SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.