Vitrinskåp

655747

VITRINSKÅP, hörnmodell, tidigt 1900-tal, stomme i ek, fanérat med mahogny, höjd ca 197 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta vid utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Vitrinskåp

Budhistorik (4 bud)

4988017
450
4987626
4986052
4975907

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.