Emma Mulvad oljemålning

655743

EMMA MULVAD (1838-1903): Bukett av fältblommor med en fjäril, ej signerad, ca1870, olja på duk, ca
40x32.5 cm

Lagning till baksidan och retuschering, mindre krackelyr

Konst, Äldre måleri, Selected

Fack 28

Emma Mulvad oljemålning

Budhistorik (9 bud)
4987816
3 600
4986757
3 400
4983481
3 200
4978505
4977665

Slutpris SEK:
3 600
378 EUR, 468 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.