Fredrik Isberg akvareller

Föregående | Översikt | Nästa

655738

FREDRIK ISBERG (1846-1904): (2) "Fjellgatan å Söder" och '' Bondeska Palatset 1898'' monogramsignerade ''FI'', akvarell och gouache, bildstorlek ca 10.5x15.5 cm

Ej examinerade ur ramen

Konst, Äldre måleri

655738 - Fredrik Isberg akvareller
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Fredrik Isberg akvareller

Budhistorik

1 dag kvar
Avslutas 2019-06-19
21:30   (22:30 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.